Back to top

Angelantoni Test Technologies Srl

Serie  DiISCOVERY DM

Do výrobního portfolia standardních komor firmy Angelantoni Test Technologies Srl, jejíž jsme výhradní český distributoe, patří: teplotní a klimatické komory, vibrační komory, vakuové komory, teplotní šokové komory, vysokoteplotní sušárny, modulární pochozí komory, korozní komory, stolní kompaktní zkušební klimatické a teplotní komory, komory pro zkoušky baterií, komory pro zkoušky fotovoltaických panelů, HALT a HASS komory a kalorimetrické komory.

Jméno Angelantoni bylo vždy synonymem k chladícím technologiím jak v oblasti průmyslu, tak i vědy a výzkumu. Počátek firmy  Angelantoni sahá až k datu 1936, kdy byli v její Milánské továrně vyrobeny první chladící systémy. V roce 1952 vyrobila společnost Angelantoni svoji první zkušební klimatickou komoru s regulací teploty a vlhkosti vzduchu. Krátce na to v roce 1953 uvedla na trh svoje první zkušební termostatické vakuové komory. Výsledkem rozsáhlého výzkumu v těchto letech byla řada patentovaných technologií, které se v oblasti zkušebních klimatických a teplotních komor a chladících zařízeních používají dodnes. Pod značkou ACS jsou vyráběny a vyvíjeny zařízení z oblasti klimatických a teplotních zkoušek, stress screening zkoušek a vesmírných simulátorů.

Roku 1952 uvedla společnost Angelantoni Test Technologies Srl, pod značkou ACS,  na celosvětový trh svoji první řadu zkušebních klimatických komor pro zkoušky materiálů, komponentů a výrobků. Rozsáhlé zkušenosti, flexibilita a špičkové technologie, to vše je již dlouhou dobu zaštítěno značkou ACS, jak v oblasti standardních, tak i speciálních komor.

Firma Angelantoni Test Technologies Srl je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2000 a certifikátu environmentálního managementu ISO 14001:2004.

Do výrobního portfolia speciálních komor firmy ATT patří: zkušební komory pro automobilový průmysl, zkušební komory pro letectví a kosmonautiku, zkušební komory pro vědu a výzkum, speciální pochozí komory, kombinované vysoce výkonné zkušební komory, prachové komory a simulátory deště, speciální komory pro testy baterií, komory pro testování topných těles, komory pro zkoušky přestupu tepla ve stavebnictví, tunelové pece pro tepelné zpracování a další.

Zkušební komory Angelantoni na logismarketu

Řada přístrojů

Modulární pochozí komory Wazzle

Bez ústupků z našich vysokých standardů kvality a spolehlivosti jsme chtěli, zkrátit dodací lhůty na dvanáct týdnů nebo méně a vyhnout se nákladům na vývoj a konstrukci, které jsou obvykle spojeny s komorami vyrobenými na zakázku.

Klimatické a teplotní komory Discovery DM

Nové ACS zkušební klimatické a teplotní komory Discovery My jsou ještě více uživetelsky přívětivé, nový "all-in-one" řídící software MyKratos ™ je nyní dostupný také na novém 10" displeji na dveřích komory.

Kalorimetrické komory

Společnost ATT vyvinula pod značkou ACS řadu standardních kalorimetrických komor schopných pokrýt prakticky všechny testovací a kvalifikační potřeby pro domácí klimatizační systémy, rozdělené i monoblokové, které fungují výhradně jako klimatizační jednotky nebo také jako tepeln

Discovery My klimatická komora pro testy baterií.

K dispozici je nyní také sada specializovaného příslušenství pro tento specifický trh, optimalizováno podle EUCAR úrovní nebezpečí.

Komory pro zkoušky fotovoltaických panelů

Řada testovacích komor pro solární panely ACS zahrnuje 3 hlavní modely pro provádění všech hlavních zkoušek požadovaných mezinárodními normami, 3 DH modely určené pro zkoušku vlhkého tepla a model UV3000 pro fázi předběžné úpravy UV zářením.

UHS1400 Halt & Hass komora

Komory ACS s názvem UHS jsou speciálně navrženy pro provádění zrychlených zkoušek použitím extrémních environmentálních zatížení.

MyKratos Software

MyKratos ™ je hyperkonektivní software pro správu komor ACS, který je vestavěn do stroje v plně integrovaném hardwarovém modulu, který umožňuje ovládání funkcí komory prostřednictvím panelu komory (DISCOVERY My) a jakéhokoli místního a vzdáleného připojení.

HVT 240 MC

Společnsot Angelantoni Test Technology vyrábí a dodává pod značkou ACS také speciální zkušební komory, které jsou navrženy tak, aby splnily očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Vakuová komora TD1000

ATT je hrdá na to, že představuje novou a inovativní řadu zkušebních komor pro testování komponentů pro letecký trh. Od roku 1953 ATT navrhuje a vyvíjí kompletní řadu standardních komor pro valuové zkoušky až do 1 mbar.

Vibrační zkušební komora

ACS vibrační testovací komory lze snadno propojit s mnoha různými typy budičů vibrací (šejkrů) pro vertikální, horizontální a triaxiální vibrace.

Sušárny Ghibli

ACS nyní nabízí nové vysokoteplotní sušárny řady Ghibli v rozmezí od 58 do 3000 litrů.

Korozní zkušební komora DCTC600 PN

Nový přístup k diagnostice koroze (DCTC) překonal tradiční koncept "solných sprchových komor".

CTS 130/2T spinner

Teplotní šokové komory ACS se vyznačují maximální flexibilitou. NOVÝ! Model CST130/2T "spinner" má nový design s 10palcovým barevným dotykovým displejem a je vybaven řídicím systémem MyKratos ™.