Back to top

Angelantoni Test Technologies Srl

Serie  DiISCOVERY DM

Roku 1952 uvedla společnost Angelantoni Test Technologies Srl, pod značkou ACS,  na celosvětový trh svoji první řadu zkušebních klimatických komor pro zkoušky materiálů, komponentů a výrobků. Rozsáhlé zkušenosti, flexibilita a špičkové technologie, to vše je již dlouhou dobu zaštítěno značkou ACS, jak v oblasti standardních, tak i speciálních komor.

Jméno Angelantoni bylo vždy synonymem k chladícím technologiím jak v oblasti průmyslu, tak i vědy a výzkumu. Počátek firmy  Angelantoni sahá až k datu 1936, kdy byli v její Milánské továrně vyrobeny první chladící systémy. V roce 1952 vyrobila společnost Angelantoni svoji první zkušební klimatickou komoru s regulací teploty a vlhkosti vzduchu. Krátce na to v roce 1953 uvedla na trh svoje první zkušební termostatické vakuové komory. Výsledkem rozsáhlého výzkumu v těchto letech byla řada patentovaných technologií, které se v oblasti zkušebních klimatických a teplotních komor a chladících zařízeních používají dodnes. Pod značkou ACS jsou vyráběny a vyvíjeny zařízení z oblasti klimatických a teplotních zkoušek, stress screening zkoušek a vesmírných simulátorů.

Firma Angelantoni Test Technologies Srl je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2000 a certifikátu environmentálního managementu ISO 14001:2004.

Do výrobního portfolia standardních komor firmy ATT patří: teplotní a klimatické komory, vibrační komory, vakuové komory, teplotní šokové komory, vysokoteplotní sušárny, modulární pochozí komory, korozní komory, stolní kompaktní zkušební klimatické a teplotní komory, komory pro zkoušky baterií, komory pro zkoušky fotovoltaických panelů, HALT a HASS komory a kalorimetrické komory.

Do výrobního portfolia speciálních komor firmy ATT patří: zkušební komory pro automobilový průmysl, zkušební komory pro letectví a kosmonautiku, zkušební komory pro vědu a výzkum, speciální pochozí komory, kombinované vysoce výkonné zkušební komory, prachové komory a simulátory deště, speciální komory pro testy baterií, komory pro testování topných těles, komory pro zkoušky přestupu tepla ve stavebnictví, tunelové pece pro tepelné zpracování a další.

Zkušební komory Angelantoni na logismarketu

Řada přístrojů

Modulární pochozí komory Wazzle

Bez ústupků z našich vysokých standardů kvality a spolehlivosti jsme chtěli, zkrátit dodací lhůty na dvanáct týdnů nebo méně a vyhnout se nákladům na vývoj a konstrukci, které jsou obvykle spojeny s komorami vyrobenými na zakázku.

Kompaktní zkušební komory 16, 60, 110 a 200 litrů

Kompaktní zkušební komory ACS série DY poskytují vysokou účinnost v omezeném prostoru, nabízejí malý půdorys, snadnou instalaci, nízkou spotřebu, sníženou úroveň hluku a bohatou základní konfiguraci.

Klimatické a teplotní komory Discovery DM

Nové ACS zkušební klimatické a teplotní komory Discovery My jsou ještě více uživetelsky přívětivé, nový "all-in-one" řídící software MyKratos ™ je nyní dostupný také na novém 10" displeji na dveřích komory.

Kalorimetrické komory

Společnost ATT vyvinula pod značkou ACS řadu standardních kalorimetrických komor schopných pokrýt prakticky všechny testovací a kvalifikační potřeby pro domácí klimatizační systémy, rozdělené i monoblokové, které fungují výhradně jako klimatizační jednotky nebo také jako tepeln

Discovery My klimatická komora pro testy baterií.

K dispozici je nyní také sada specializovaného příslušenství pro tento specifický trh, optimalizováno podle EUCAR úrovní nebezpečí.

PV8200 komora

Řada testovacích komor pro solární panely ACS zahrnuje 3 hlavní modely pro provádění všech hlavních zkoušek požadovaných mezinárodními normami, 3 DH modely určené pro zkoušku vlhkého tepla a model UV3000 pro fázi předběžné úpravy UV zářením.

MyKratos Software

MyKratos ™ je hyperkonektivní software pro správu komor ACS, který je vestavěn do stroje v plně integrovaném hardwarovém modulu, který umožňuje ovládání funkcí komory prostřednictvím panelu komory (DISCOVERY My) a jakéhokoli místního a vzdáleného připojení.

UHS1400 Halt & Hass komora

Komory ACS s názvem UHS jsou speciálně navrženy pro provádění zrychlených zkoušek použitím extrémních environmentálních zatížení.

HVT 240 MC

Společnsot Angelantoni Test Technology vyrábí a dodává pod značkou ACS také speciální zkušební komory, které jsou navrženy tak, aby splnily očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Vakuová komora TD1000

ATT je hrdá na to, že představuje novou a inovativní řadu zkušebních komor pro testování komponentů pro letecký trh. Od roku 1953 ATT navrhuje a vyvíjí kompletní řadu standardních komor pro valuové zkoušky až do 1 mbar.

Vibrační zkušební komora

ACS vibrační testovací komory lze snadno propojit s mnoha různými typy budičů vibrací (šejkrů) pro vertikální, horizontální a triaxiální vibrace.

Sušárny Ghibli

ACS nyní nabízí nové vysokoteplotní sušárny řady Ghibli v rozmezí od 58 do 3000 litrů.

Korozní zkušební komora DCTC600 PN

Nový přístup k diagnostice koroze (DCTC) překonal tradiční koncept "solných sprchových komor".

CTS 130/2T spinner

Teplotní šokové komory ACS se vyznačují maximální flexibilitou. NOVÝ! Model CST130/2T "spinner" má nový design s 10palcovým barevným dotykovým displejem a je vybaven řídicím systémem MyKratos ™.