Menu Zavřeno

MyKratos™ řídící systém zkušebních komor

MyKratos ™ je hyperkonektivní software pro správu komor ACS, který je vestavěn do stroje v plně integrovaném hardwarovém modulu, který umožňuje ovládání funkcí komory prostřednictvím panelu komory (DISCOVERY My) a jakéhokoli místního a vzdáleného připojení (Wi-Fi, Ethernet, mobilní síť). Obsahuje interaktivní vzdálený asistenční systém MyAngel24 ™ (k dispozici na vyžádání).

pristroj-mycratospristroj-myKratospristroj-myKratos-1

ACS nový software all-in-one MyKratos ™ je nyní instalován v následujících sériích standardních komor:

  • Klimatické komory DISCOVERY My
  • Teplotní komory DISCOVERY My
  • Modulární pochozí komory WAZZLE modely WZH i WZT
  • Vibrační komory AnyVib
  • Vakuové komory modely UD i TD
  • Teplotní šoková komora model CST 130/2T spinner

MyKratos ™ nevyžaduje žádnou instalaci a je přístupný z PC prostřednictvím webového prohlížeče nebo prostřednictvím bezplatné aplikace vyvinuté pro mobilní zařízení (tablety a smartphony).
Aplikace MyKratos ™ Free App pro vzdálenou správu komory je k dispozici na:

google  apple

Řídicí systém MyKratos ™ je pro klimatické komory Discovery My a teplotní šokovou komoru CST130/2T spinner přístupný také z 10 „displeje na těchto komorách. Bezdrátové připojení (Wi-Fi) umožňuje provoz pomocí tabletů a smartphonů (kompatibilních se systémem iOS nebo Android). K operátorskému rozhraní lze také vzdáleně přistupovat přes připojení zkušební komory se zákaznickou LAN nebo přes mobilní síť (při aktivaci dat SIM karty).

MyKratos ™ obsahuje inovativní interaktivní asistenční systém MyAngel24 ™ (aktivace na vyžádání). MyAngel24 ™ je online diagnostický a interaktivní asistenční systém, který umožňuje řízení a monitorování testovací komory z libovolného místa. Systém obsahuje více služeb orientovaných na zákazníka, jako je automatické hlášení, vlastní diagnostika a sledování stavu hlavních komponent pro preventivní údržbu.

Kliknutím na obrázek níže přejdete na webové strany popisující MyKratos ™ a MyAngel24 ™ včetně videoprezentací a podpůrných materiálů.