Back to top

Konica Minolta

výrobce Konica Minolta

Výrobce měřící techniky Konica Minolta Sensing, která vzešla z dříve proslulých značek Konica a Minolta zabývající se výrobou vysoce přesných optických přístrojů a technologií zpracování obrazu se sloučila v jeden celek, který je výrobcem měřících přístrojů zvyšující kontrolu kvality a přesnosti v široké řadě průmyslových odvětví. Analyzátory barev displejů měřící barvy a jas displejů stejně jako spektrofotometry, kolorimetry a další přístroje sloužící k měření barev různých materiálů slouží jako základní pilíř vývojových i kontrolních středisek v mnoha výrobních závodech.

V současné době Konica Minolta integruje výrobní základny a rozšiřuje zámořské obchodní společnosti pro posílení infrastruktury podnikání. Tím i nadále poskytuje řešení v oblasti „technologie světla“ a reaguje tak pružně na měnící se potřeby v této oblasti.

Řada přístrojů

Měření barevnosti

Stolní spektrofotometry jsou nejpřesnější přístroje pro měření barev. Tyto přístroje vynikají svou přesností a všestranností. Mohou se jimi měřit barvy pevných látek, granulátů, prášků, kapalin, gelů atd. škála je prakticky neomezena....

Tyto spektrofotometry vynikají svými malými rozměry. Jsou přenosné a nic Vám nebrání v cestě změřit barvu v provozní lince, laboratoři nebo na procházce v přírodě. Všechna data se ukládají do interní paměti, ze které je lze stahovat do PC a zpět. 

Color readery jsou nejjednoduššími přenosnými přístroji jak porovnávat barevné odstíny pevných vzorků. Ať už jde o plasty, potraviny nebo jiné barevné předměty, color reader Vám okamžitě ukáže, jak se liší vzorek od standardu. 

Měření světla a displejů

Používají se pro měření osvětlení s velkým rozsahem (0,01 až 299.900 lx, 0.001 až 29.990 fcd). Malé, jednoduché a kapesní měřiče jsou schopné měřit přerušované světelné zdroje, mohou být vzájemně propojovány k vytvoření sítě jednotek a jdou snadno ovládat pomocí PC.

Jasoměry

Lehké, kompaktní a skvěle přenosné jasoměry použitelné v široké škále měření jasu.

Analyzátory displejů

Analyzátor displejů CA-410

 

Měření lesku a vzhledu