Menu Zavřeno

CM-36dG/36dGV spektrofotometr

Logo výrobce: logo-konica-minolta
Stanovení:

  Měření barevnosti a lesku novou řadou spektrofotometrů Konica Minolta CM-36dG

  Japonský výrobce špičkových optických přístrojů Konica Minolta přichází na trh s novou řadou stolních spektrofotometrů CM-36dG určených k precizní správě barev a lesku.

  CM-36dG

  CM-36dG, CM-36dGV(vertikální varianta) a CM-36d jsou nástupci stolních spektrofotometrů CM-3600A a CM-3610A, které jsou základem kontroly jakosti barevně kritických materiálů v automobilovém průmyslu, výrobců barviv a pigmentů, plastů apod. Tyto spektrofotometry jsou zaměřeny hlavně na kontrolu barevné shody dodavatelů barev, plastů, textilu atd., kde simultánní měření barevnosti a lesku tvoří nedílnou součást rutinní kontroly jakosti.

  Spektrofotometr CM-36dG je vysoce přesný spektrofotometr schopný měřit barvu buď odrazem, nebo transmisí, ideální pro širokou škálu aplikací, jako jsou plasty, barvy, keramika, chemické polotovary atd. Poprvé v historii společnost Konica Minolta Sensing integrovala do stolního spektrofotometru 60 ° leskoměr vyhovující normě ISO 2813, který umožňuje simultánní měření barev a lesku což šetří čas i náklady. CM-36dG využívá patentovanou a osvědčenou metodu numerické kontroly UV „Numerical UV Control“ (NUVC), nepřekonatelnou technologi i pro úpravy UV při měření vzorků, které obsahují optické zjasňovače, typické ve výrobě papíru, buničiny, textilií atd. Do př ístroje bylo zahrnuto několik nových funkcí pro zlepšení uživatelského komfortu, indikační LED diody poskytující jasnou vizuální zpětnou vazbu, integrovaná kamera pro náhled umístění vzorků a hlášení a všestrannou adjustaci úhlu apertury umožňující měření v klasickém horizontálním uspořádání, nebo otočení o 90 ° k měření např. práškových materiálů stylem „Top-port“. Přístroj disponuje velikostmi apertur pro reflexní měření. Patentované technologie společnosti Konica Minolta zajišťují nejvyšší úroveň přesnosti a opakovatelnosti pro tuto třídu přístrojů. Proslulá přesnost a stabilita společnosti Konica Minolta je podporována naší nejnovější inovací „Analýza a přizpůsobení vlnové délky“ (WAA), která zákazníkům dává možnost kontrolovat a upravovat CM-36dG během kalibrace a zajistit tak perfektní nastavení přístroje. Nechte si nezávazně předvést CM-36dG ve své plné kráse, i v kombinaci s jednoduchým QC SW Spectramagic NX.

  Více na stránkách výrobce