Menu Zavřeno

Stolní spektrofotometr CM-3700A

CM-3700A je nejmodernější a nejpřesnější model z řady spektrofotometrů značky Konica Minolta s optickým systémem d/8 (difúzní osvětlení; 8° pozorovatel) kompatibilní s normamy ISO, DIN, a JIS. CM-3700A pokrývá nesčetnou řadu aplikačních potřeb. Modelem CM-3700A, využívajícím nejmodernějších dostupných technologií, stvrzuje Konica Minolta opět svou vedoucí pozici v oblasti optických technologií. Přístroj CM-3700A byl do posledního detailu navržen tak, aby dosahoval maximálního výkonu v přesném řízení barevnosti. Velká integrační koule, vyměnitelné clony a celý optický systém jsou vyrobeny bez jakýchkoli kompromisů a dokonce překračují požadavky mezinárodních standardů CIE, ISO, ASTM, DIN či JIS.

Dvě ploché holografické mřížky se soustavou křemíkových fotodiod (zvlášť pro měřící a referenční paprsek) a vysoce výkonná xenonová výbojka zajišťují absolutní přesnost a opakovatelnost měření, zejména u velmi tmavých odstínů.
Výjimečnost modelu CM-3700A ocenily jak přední instituce, tak významní odborníci v oboru. Dalším důkazem špičkové úrovně výrobních technologií společnosti Konica Minolta je vysoká úroveň mezipřístrojové shody.
Zvláště pro měření produktů obohacených o optické zjasňovače, např. papírů, textilií a čisticích prostředků, je spektrofotometr CM-3700A vybaven unikátní technologií „nízkoúrovňového blesku“, jež účinně odstraňuje efekt trojité absorpce.