Back to top

CO.FO.ME.GRA.

Společnost CO.FO.ME.GRA. založil v roce 1948 pan Aleardo Spreafico pro konstrukci a výrobu uhlíkových obloukových lamp, později xenonových výbojek a leptacích strojů pro zinkové a hořčíkové desky.

V šedesátých letech zahájila společnost CO.FO.ME.GRA. výrobu kompletní řady denzitometrů pro kontrolu kvality a standardizaci v pre-press , flexo a offset tiskovém trhu.

V osmdesátých letech vstoupila na trh klimatických komor s celosvětově známým SOLARBOXEM pro zrychlené testy odolnosti proti slunečnímu záření a povětrnosti, solnými sprejovacími korozními komorami CORROSIONBOX pro zrychlené korozní zkoušky a kondenzačními komorami také s SO2 pro Kesternich test.

CO.FO.ME.GRA. vždy zaměřovala svou pozornost na inovace a neustálé zlepšování kvality svých výrobků  stejně jako na partnerství se zákazníky, kterým nabízí odbornou pomoc ve všech oblastech svého podnikání.Moderní továrna, která se nachází v blízkosti hlavního nádraží v Miláně zaměstnává vysoce kvalifikované pracovníky, určené k neustálému zlepšování kvality výrobků a pro širokou škálu služeb: instalace, školení, technickou podporu, údržbu a kalibrační služby.

Řada přístrojů

Široká škála zkušebních komor pro testování stability a odolnosti proti povětrnostním vlivům, které zajišťují kontrolu ozáření, plné sluneční spektrum, teplotu BST a relativní vlhkost.

Inovativní vertikální a horizontální solné korozní komory poskytují díky malému půdorysu úsporu místa ve vaší zkušebně.

Kondenzační komory vhodné také pro SO2 Kesternich test s objemem od 300 do 1000 litrů.