Menu Zavřeno

Korozní komora CORROSIONBOX H

Výrobce: CO.FO.ME.GRA.
Logo výrobce:
Stanovení:

  Horizontální truhlové korozní komory jsou dostupné v 600, 1000 a 2000 litrovém provedení s průhledným víkem. Jsou určeny pro zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, kondenzační zkoušky a cyklické korozní zkoušky podle planých standardů. Zkušební korozní komory mohou být vybaveny základní, nebo pokročilou řídící jednotkou určenou pro cyklické urychlené korozní zkoušky. Korozní komory mohou být také vybaveny volitelným příslušenstvím, které je nezbytné pro některé zkoušky podle odpovídajících standardů.

  Zkušební korozní komory CORROSIONBOX firmy CO.FO.ME.GRA. mohou být vybaveny dvěma typy řídící jednotky – základní nebo pokročilou. Pro uživatele, kteří budou provádět pouze kontinuální zkoušky atmosferické koroze v solné mlze nebo kondenzační zkoušky je vhodná základní řídící jednotka. Pro provádění cyklických korozních zkoušek je nutné solnou korozní komoru vybavit pokročilou řídící jednotkou

  Základní řídící jednotka     Pokročilá řídící jednotka

  pristroj-corrosionbox-1        pristroj-corrosionbox-2

  V korozních komorách CORROSIONBOX můžete provádět (v závislosti na typu řídící jednotky a volitelných položkách) následující zkoušky.

  model-corrosionbox-h

  • pozn. 1: Basic models – komory vybavené základní řídící jednotkou
  • pozn. 2: Enhanced models – komory vybavené pokročilou řídící jednotkou (označené písmenem E)