Menu Zavřeno

IRMS isoprime precisION

Výrobce: Elementar
Logo výrobce: logo-elementor
Kategorie technik:

IRMS spektrometry firmy Elementar jsou schopny změřit nejmenší odchylky v poměru stabilních izotopů a elementárním složení s nejvyšší přesností. Toto vám dává příležitost odhalit izotopové profily nebo prozkoumat a porozumět biologickým, chemickým a fyzikálním procesům, které způsobují změny ve vzorku.

Tento nejvýkonnější hmotnostní spektrometr pro měření poměrů stabilních izotopů nabízí naprostou flexibilitu ve vašem výzkumu a je dodáván ve stolním provedení. Díky modularitě hardwaru a široké nabídce vstupních systému je ideálním řešením pro elementární analýzu bez ohledu na aplikaci. Díky uživatelsky jednoduchému softwaru je pak možné mezi vstupními systémy přepínat automaticky. V neposlední řadě pak díky vysoké ionizační účinnosti vykazuje vysokou citlivost měření.

isoprime precisION nabízí několik variant předřazených systémů. Je možné analyzovat látky v pevném, kapalném nebo plynném skupenství. Dostupný je i prekoncentrační nebo chromatografický systém na principu kapalné i plynné chromatografie.

Specifikace:
Současné měření až 25 iontových paprsků v hmotnostním okně ± 25%
Vylepšený výkon ionizace 1 100 molekul CO2/iont v režimu stálého průtoku
Rozlišení hmoty 110 m/Δm (při 10% separaci píků)
Měřené izotopy: δ2H, δ13C, δ15N, δ18O, δ34S, +