Menu Zavřeno

Analyzátor TVP nafty AirSTAR CPPP

Výrobce: Orbis BV
Logo výrobce: logo-orbis-vb
Kategorie technik:
Stanovení:

  Plně automatický, modulární přístroj pro stanovení bodu zákalu CP a bodu tekutosti PP. Možnost doplnění o moduly pro stanovení bodu filtrovatelnosti CFPP. Integrované chlazení až na -105°C. Kompaktní stolní přístroj, snadno ovladatelný s dotykovým displejem.

  O analyzátoru AirSTAR CPPP

  Chlazení. Integrovaná chladicí jednotka ColdBlock je přátelská k životnímu prostředí, lidem i k pracovníkům oddělení údržby. Díky kapacitě chlazení až -105 °C nejsou zapotřebí žádné externí chladiče. ColdBlock neobsahuje žádné kapaliny.

  Koncept. AirSTAR CPPP je modulární: ColdBlock a hlavice CPPP jsou moduly, které se mohou kombinovat nebo používat navzájem nezávisle. Představte si například dvě jednotky ColdBlock a tři hlavice CPPP, přičemž jedna hlavice je vždy čistá a připravená ke spuštění na jedné ze dvou jednotek ColdBlock.

  Inovace. Systém AirSTAR CPPP je plný inovativních technologií, které usnadňují a urychlují testování CPPP a zvyšují jeho spolehlivost. Jedním z příkladů je bezkabelové provedení. Uživatel jednoduše vyjme hlavici CPPP z modulu ColdBlock a vloží ji do čisticí-dokovací stanice, nebo naopak. A to vše, aniž by musel připojovat nebo odpojovat jakékoli kabely nebo hadice.

  Výsledky. AirSTAR CPPP striktně odpovídá platným metodám ASTM, EN, IP a JIS a výsledky jsou spolehlivé a přesné. Výsledky lze ukládat v iPadu a tisknout téměř na každé tiskárně. Další možnosti: připojení k Windows PC, odeslání výsledků do LIMS nebo e-mailem přímo z iPadu.

  Vlastnosti CPPP hlavice:

  • Jedna hlavice pro oba typy testování (CP a PP)
  • Kamera s vysokým rozlišením pro přesnou detekci bodu zákalu a bodu tekutosti
  • Integrovaný mikroprocesorem řízený mechanismus pro zvedání a naklápění nádobky
  • Technologie Powercast ® pro bezdrátové napájení CPPP hlavice
  • Snadné zaklapávací připojení PT-100, vestavěná paměť pro kalibrační data a jednoznačné ID
  • Jednoduchá montáž

  Měření se provádí podle metod popsané normami:
  ISO 3015 Stanovení teploty vylučování parafínů (Cloud Point)
  ISO 3016 Stanovení bodu tekutosti (Pour Point)