Menu Zavřeno

Analyzátor filtrovatelnosti nafty AirSTAR CFPP

Výrobce: Orbis BV
Logo výrobce: logo-orbis-vb
Kategorie technik:
Stanovení:

  Plně automatický, modulární přístroj pro stanovení filtrovatelnosti CFPP. Možnost doplnění o moduly pro stanovení teploty vylučování parafinů a bodu tekutosti (Cloud & Pour Point). Integrované chlazení až na -105°C. Kompaktní stolní přístroj, snadno ovladatelný s dotykovým displejem.

  O analyzátoru AirSTAR CFPP

  Chlazení. Integrovaná chladicí jednotka ColdBlock je přátelská k životnímu prostředí, lidem i k pracovníkům oddělení údržby. Díky kapacitě chlazení až -105 °C nejsou zapotřebí žádné externí chladiče. ColdBlock neobsahuje žádné kapaliny.

  Koncept. AirSTAR CFPP je modulární: ColdBlock a hlavice CFPP jsou moduly, které se mohou kombinovat nebo používat navzájem nezávisle. Představte si například dvě jednotky ColdBlock a tři hlavice CFPP, přičemž jedna hlavice je vždy čistá a připravená ke spuštění na jedné ze dvou jednotek ColdBlock.

  Inovace. Systém AirSTAR CFPP je plný inovativních technologií, které usnadňují a urychlují testování CFPP a zvyšují jeho spolehlivost. Jedním z příkladů je bezkabelové provedení. Uživatel jednoduše vyjme hlavici CFPP z modulu ColdBlock a vloží ji do čisticí-dokovací stanice, nebo naopak. A to vše, aniž by musel připojovat nebo odpojovat jakékoli kabely nebo hadice.

  Výsledky. AirSTAR CFPP striktně odpovídá platným metodám ASTM, EN, IP a JIS a výsledky jsou spolehlivé a přesné. Výsledky lze ukládat v iPadu a tisknout téměř na každé tiskárně. Další možnosti: připojení k Windows PC, odeslání výsledků do LIMS nebo e-mailem přímo z iPadu.

  Vlastnosti CFPP hlavice:

  • Integrované, mikroprocesorem řízené vakuové čerpadlo pro konstantní tlak -2,0 kPa podle specifikací metody
  • Přesná detekce vzorků s laserovou technologií, i když dojde ke kondenzaci a zamrzání
  • Technologie Powercast ® pro bezdrátové napájení CFPP hlavice
  • Pipeta a filtrační jednotka, podle specifikací metody
  • Snadné zaklapávací připojení PT-100, vestavěná paměť pro kalibrační data a jednoznačné ID
  • Jednoduchá montáž

  Měření se provádí podle metod popsané normami:
  EN 116 Stanovení bodu filtrovatelnosti (CFPP) – Metoda postupného ochlazování
  EN 16329 Stanovení filtrovatelnosti (CFPP) – Metoda lineárně chlazené lázně