Menu Zavřeno

NETZSCH

logo-Netzsch
Web výrobce:  NETZSCH

vyrobce-Netzsch

Na přesnosti záleží

… průzkum vesmíru, použití palivových článků nebo automobily na vodíkový pohon. Pro dosažení technického pokroku musí být provedena měření, zkoušky a analýzy. Teprve potom mohou být vytvořeny složité kombinace materiálů pro vývoj a výrobu funkčních výrobků.

Divize Analyzing & Testing skupiny NETZSCH

vyvíjí a vyrábí kompletní řadu vysoce přesných přístrojů pro termickou analýzu a měření termofyzikálních vlastností, a také nabízí komerční zkušební služby světové úrovně ve svých laboratořích. Přístroje NETZSCH se používají pro výzkum a kontrolu kvality v polymerním sektoru, chemickém průmyslu, v oblasti anorganických a stavebních materiálů a při analýzách životního prostředí. Produktová řadu doplňují přístroje pro kontrolu složitých procesů, například pro monitorování léčby in situ.

Standardem je špičková kvalita

Inovativní technologický náskok a nekompromisní standardy kvality dělají z firmy NETZSCH jednoho z předních světových výrobců v oboru. Pro zajištění uživatelského komfortu jsou do standardní řady přístrojů soustavně začleňovány výjimečné novinky často vznikající ve spolupráci se zákazníky.

Nejvyšší úroveň technické kompetence
Vysoký stupeň technického pokroku, který zaručuje nadřazenost produktů a služeb firmy NETZSCH, doplňují nabízená špičková softwarová řešení, která jsou mezi odborníky vysoce ceněna zejména v oblasti vyhodnocování procesů jako je kinetika reakcí nebo vícesložková analýza.

ANAMET s. r. o. v rámci České a Slovenské republiky poskytuje prodej, servis a podporu reometrů Kinexus a Rosand. Pokud máte zájem o ostatní přístroje firmy NETZSCH, kontaktujte prosím NETZSCH Česká republika s.r.o., Ringhofferova 115/1, 155 21 Praha 5, tel.: 608 701 537.

Přístroje od výrobce: NETZSCH

Pokročilý stolní kapilární reometr pro výzkum, vývoj a kontrolu kvality. Rosand RH2000 je kompaktní reometr schopný splnit většinu požadavků, se ...
Kinexus je novou generací dynamického smykového reometru, který byl vyvinut na základě zpětné vazby od uživatelů. Kinexus integruje inovativní design ...
RH7 a RH10 jsou robustní výzkumné kapilární silové reometry. Robustní konstrukce rámu ‚H‘ kapilárních reometrů Rosand RH7 a RH10 se ...