Menu Zavřeno

MDR vulkametry

Vulkametr MDR je standardní zkušební metodou pro charakterizaci vytvrzování pryže v řízení jakosti, stejně jako ve výzkumu a vývoji.

Proto jsou tyto měřicí přístroje bez rotorů vybaveny uzavřeným, utěsněným, bikonikálním lisovacím systémem podle všech příslušných norem ISO, ASTM a DIN. Během testu provádí spodní matrice sinusové oscilace s pevnou oscilační amplitudou a kmitočtem, buď při fixní (izotermické) nebo proměnlivé teplotě (neizotermní).

Systémy MonTech MDR jsou páteří pro spolehlivé a opakovatelné kontroly kvality v gumárenském průmyslu – nabízejí jedinečný design s extrémně tuhým zkušebním rámem a vynikající regulací teploty.

V závislosti na modelu přístroje je přístroj vybaven mechanickým nebo přímým pohonem. Každé zařízení je dodáváno s flexibilním a snadno ovladatelným softwarem MonControl pro správu zkušebních specifikací, získávání dat a reportování výsledků.

Kromě toho lze každý nástroj konfigurovat tak, aby přesně odpovídal specifickým potřebám zákazníků – to zahrnuje modulární platformu automatizačních řešení, možností chlazení a systémů pro přípravu vzorků.