Menu Zavřeno

Kapilární reometry Rosand RH7 a RH10

Výrobce: NETZSCH
Logo výrobce: logo-Netzsch
Kategorie technik:

RH7 a RH10 jsou robustní výzkumné kapilární silové reometry.

Robustní konstrukce rámu ‚H‘ kapilárních reometrů Rosand RH7 a RH10 se používá ve stovkách výzkumných laboratoří po celém světě. Umožňuje provoz za podmínek extrémně vysokého zatížení a poskytuje optimalizovaný prostor pro více konfigurací nabízeného příslušenství. Tyto kapilární reometry umožňují vysoce flexibilní měřicí schopnosti pro materiály testované pod vysokým tlakem a vysokou vytlačovací rychlostí – od polymerních tavenin po keramiku, od potravin po inkousty a nátěry.

Vysoký rozsah sil (až 100 kN) a široký rozsah dynamických rychlostí (> 225 000: 1) umožňují korelaci testu se skutečnými podmínkami zpracování reálných materiálu.
Dvojkomorové uspořádání standardně umožňuje měření absolutní smykové viskozity a současný výpočet tažné (elongační) viskozity.
Rozsah volitelných velikostí vytlačovacích komor a použitých materiálů umožňuje měření tepelně citlivých, chemicky agresivních vzorků a látek na bázi vody.
Široká škála vysoce přesných matric z karbidu wolframu pokryvá všechny standartní materiály a typy zkoušek.
Snadno vyměnitelné převodníky tlaku v tavenině pokrývají splnění všech požadavků na test – jsou konfigurovány s nízko šumovými třístupňovými zesilovači pro optimalizovanou citlivost měření na vstupu do výtlačné trysky (kapiláry) i při použití matric s nulovou délkou trysky (měření elongační /extensní/ viskozity).

Více na stránce výrobce.