Menu Zavřeno

Hesse Instruments

logo-hesse
Web výrobce:  Hesse Instruments

Společnost Hesse Instruments byla založena v roce 1992 v Osterode am Harz v Německu poblíž Technické univerzity v Clausthalu.
Zakladatel společnosti Dr. Axel Hesse původně založil malou poradenskou firmu s cílem poskytovat informace v různých oblastech zkoušení materiálů, zejména vysokoteplotní aplikaci keramických, žáruvzdorných a dalších nekovových materiálů.

V roce 2000 společnost využila poptávky a začala s přestavbou žárového mikroskopu Leitz, navrženého v padesátých letech minulého století. Od roku 2001 byl moderní Hesse mikroskop uveden na trhy v celém světě. V současné době je Hesse Instruments jediným výrobcem následovníka mikroskopu Leitz. Základem přístroje je optická lavice se snímáním obrazu. Sofistikovaný software umožňuje automatickou analýzu obrazu. K dispozici jsou tři typy pecí pro různé teplotní rozsahy s možností použití inertní atmosféry při analýze.

Kromě nového systému žárového mikroskopu nabízí Hesse Instruments možnost modernizace starších mikroskopů systému Leitz.

Přístroje od výrobce: Hesse Instruments

V žárovém mikroskopu EM301 se testované vzorky analyzují opticky bezkontaktní technikou při teplotách až do max. 1600 ° C (maximální ...