Back to top

Vulkametr (MDR)

Vulkametr (MDR a RPA) série

Vulkametry MDR jsou standardní zkušební metoda pro charakterizaci vytvrzování pryže v řízení jakosti, stejně jako ve výzkumu a vývoji.

Proto jsou tyto měřicí přístroje bez rotorů vybaveny uzavřeným, utěsněným, bikonikálním lisovacím systémem podle všech příslušných norem ISO, ASTM a DIN. Během testu provádí spodní matrice sinusové oscilace s pevnou oscilační  amplitudou a kmitočtem, buď při fixní (izotermické) nebo proměnlivé teplotě (neizotermní).

Systémy MonTech MDR jsou páteří pro spolehlivé a opakovatelné kontroly kvality v gumárenském průmyslu - nabízejí jedinečný design s extrémně tuhým zkušebním rámem a vynikající regulací teploty.

V závislosti na modelu přístroje je přístroj vybaven mechanickým nebo přímým pohonem. Každé zařízení je dodáváno s flexibilním a snadno ovladatelným softwarem MonControl pro správu zkušebních specifikací, získávání dat a reportování výsledků.

Kromě toho lze každý nástroj konfigurovat tak, aby přesně odpovídal specifickým potřebám zákazníků - to zahrnuje modulární platformu automatizačních řešení, možností chlazení a systémů pro přípravu vzorků.

Ke stažení : 
MDR 3000 Basic

Základní model vulkametru

kompaktní, základní model přístroje pro opakované zkoušení QC a jednoduché R&D aplikace.

MDR 3000

Pokročilý vulkametr

High-end přístroj pro QC a statické R&D zkoušky pro široký rozsah materiálů (od LSR, všechny druhy elastomerů ke kompozitním materiálům).

MDR 3000 Professional

Výkonný vulkametr

Základní model přístroje v Rubber Process Analyzer (RPA) technologii. MDR 3000 Pro může být provozován jak ve statickém (MDR) , tak i v dynamickém (RPA) zkušebním módu.

D-MDR 3000

Pokročilý dynamický vulkametr

Špičkový model pro pokročilé dynamické zkoušky všech druhů pryžových, vytvrzovacích, nebo zesíťovaných materiálů, jako jsou TPE, TPV, LSR, kompozitní materiály, polyolefiny, ...

D-RPA 3000

Vlajková loď Dynamický Rubber Process Analyzer

High-endový přístroj pro náročné statické a dynamické zkoušky v QC a R&D s obrovskými možnostmi přizpůsobení. To umožňuje zkušební schopnosti, které nebylo pomocí reometru možné dříve měřit, jako jsou regulace mezery matrice, vysokorychlostní sběr dat (FT-reologie), nízkoteplotní chlazení, ...