Menu Zavřeno

Stolní spektrofotometr CM-3630d

Prodej ukončen, servisní podpora trvá.

CM-3630, model výrobní řady spektrofotometrů vybavený patentovaným „inovačním optickým systémem Konica Minolta“ zaručuje plnou shodu s optickými standardy ISO 2469 a 2470, používanými v průmyslových odvětvích výroby celulózy a papíru. Při použití dedikované softwarové aplikace PaperControl™ jsou také vypočteny a zobrazeny indexy jasu, bělosti a žluti ve shodě s několika mezinárodními a národními standardy jako ISO, SCAN, DIN, TAPPI, CPPA a AFNOR.
Měření bělosti a barevnosti v průmyslových odvětvích výroby celulózy a papíru je v plné shodě s normami ISO.
Díky numerickému hodnocení UV (Numerical UV Control, NUVC®) je kalibrace a nastavení bílé barvy a barevnosti rychlá a snadná procedura. Během několika sekund je přístroj přesně zkalibrován – mnohem rychleji a s menším rizikem chyb vnesených uživatelem než u klasických metod používaných u standardních přístrojů. Vše je prováděno numericky a při rozsáhlé redukci pohyblivých částí, takže přístroj je prakticky bezúdržbový.
Technologie NUVC® ve spolupráci s možností uživatelské kalibrace v programu PaperControl™ navíc umožňuje jednoduché nastavení parametrů přístroje tak, aby odpovídaly vašemu měřicímu systému a zajišťuje tak úplnou korelaci s dosud zaznamenanými daty.