Menu Zavřeno

Přenosný vibrometr ADL M15

Výrobce: ADELIX
Logo výrobce: Adelix
Kategorie technik:
Stanovení:

  Přenosný vibrometr ADL-M15 je multifunkční měřicí zařízení určené k měření vibrací ve 3 parametrech: rychlosti vibrací, zrychlení vibrací a posunu vibrací. Diagnostikuje také stav valivých ložisek pomocí špičkového faktoru a pomocí specializovaného softwaru určuje spektrální složení vibračního signálu.

  Tento přístroj je jedinečným diagnostickým nástrojem pro monitorování vibrací. Je vybaven uživatelsky přívětivým přenosným snímačem s funkcí Bluetooth, který se připojuje k aplikacím v tabletech a chytrých telefonech. Data lze prohlížet v reálném čase.

  Charakteristickým rysem a jedinečností vibrometru ADL-M15 je jeho schopnost pracovat v 5 různých režimech:

  Klasický vibrometr je režim, který zahrnuje tradiční použití přístroje jako indikátoru celkové úrovně vibrací, měření špičkových hodnot, posunutí nebo diagnostiku valivých ložisek pomocí špičkového faktoru.

  Režim analyzátoru vibrací umožňuje všechny funkce režimu „klasického vibrometru“ s možností prezentace spektra vibrací a ukládání dat do profesionálního softwaru.

  Režim „Akcelerace-rychlost“ umožňuje zaznamenávat údaje od okamžiku, kdy se otáčky začnou zvyšovat, až do dosažení pracovních otáček, a také od okamžiku, kdy se otáčky sníží, až do úplného zastavení zařízení.