Menu Zavřeno

FlexAFM

Výrobce: Nanosurf AG
Logo výrobce: logo-nanosurf
Stanovení:

  Biologové, fyzici a materiáloví vědci po celém světě považují Nanosurf FlexAFM za dokonalý nástroj pro své výzkumné potřeby. Tento mikroskop atomárních sil je navržen tak, aby byl všestranný, konfigurovatelný a uživatelsky přívětivý, což z něj činí preferovanou volbu pro stovky výzkumníků z různých oborů. Snadno jej můžete propojit s inverzním optickým mikroskopem pro biologické aplikace nebo jej nastavit pro výzkum 2D materiálů v rukavicovém boxu. FlexAFM nabízí širokou škálu provozních režimů a příslušenství navržených tak, aby vylepšovaly a přizpůsobovaly se konkrétním požadavkům vašich výzkumných experimentů. A jak se váš výzkum vyvíjí, můžete svůj systém vylepšovat, aniž byste museli utrácet.

  Všestrannost a konfigurovatelnost

  FlexAFM není jen mikroskop se skenovací sondou. Je to všestranný systém, který lze konfigurovat podle různých požadavků. Ať už potřebujete samostatnou sestavu, integraci do rukavicového boxu nebo kompatibilitu s inverzním optickým mikroskopem, systém FlexAFM zvládne vše. Díky široké škále možností, příslušenství a provozních režimů je tento AFM ideální volbou pro výzkumníky z různých oblastí studia. FlexAFM je důvěryhodný, spolehlivý a cenově dostupný systém AFM střední třídy s bezkonkurenční flexibilitou.

  Uživatelská přívětivost a snadné používání

  Systém FlexAFM kombinuje kompaktní a lehkou konstrukci s robustností a všestrannou a uživatelsky přívětivou sadou funkcí. Je snadné přepínat mezi různými funkčními držáky vzorků a provozními režimy. Montáž konzol je díky intuitivnímu systému zarovnávání rychlým a jednoduchým úkonem. Kamera FlexAFM s integrovaným horním a bočním pohledem na vzorky usnadňuje pozorování a navigaci po vzorku. FlexAFM je flexibilní a spolehlivé řešení, které si oblíbíte pro jeho snadnou manipulaci a funkčnost.

  Investice odolná vůči budoucnosti

  FlexAFM je chytrá volba pro výzkumníky, kteří již mají plány do budoucna. Tato všestranná a vysoce přizpůsobivá platforma poroste společně s potřebami vašeho výzkumu. Při zkoumání nových aplikací a technik můžete zařízení FlexAFM snadno doplnit o nové moduly a funkce. Příslušenství FlexAFM je kompatibilní s DriveAFM, nejpokročilejším výzkumným přístrojem společnosti Nanosurf: po upgradu skenovací hlavy již budete mít připravené příslušenství a držáky vzorků.

  FlexAFM pro materiálový výzkum

  FlexAFM září v aplikacích materiálového výzkumu díky své konstrukci a výkonné sadě režimů. Zejména elektrická charakterizace citlivých vzorků, kompatibilita s rukavicemi a jednoduchá manipulace činí z přístroje FlexAFM ideální volbu pro stovky materiálových vědců po celém světě.

  Přesnost a všestrannost za příznivou cenu

  FlexAFM je mikroskop atomárních sil se skenováním hrotů, který zvládne zpracovat velké vzorky, aniž by to bylo na úkor všestrannosti, robustnosti nebo kompaktních rozměrů systému. Jeho 24bitová řídicí jednotka C3000i umožňuje zobrazovat s vysokým rozlišením i jednotlivé atomární vrstvy a zkoumat topografii vzorku v rozsahu několika mikrometrů. FlexAFM nabízí také širokou škálu příslušenství a provozních režimů, které zvyšují jeho funkčnost a všestrannost. S upgradem řídicí jednotky CX lze přístroj FlexAFM integrovat s externím hardwarem pro pokročilé aplikace. To je také první krok na cestě k upgradu na zařízení DriveAFM.

  Nanoelektrická charakterizace FlexAFM pro elektroniku a energetické materiály

  Při práci se vzorky citlivými na životní prostředí se neocenitelně osvědčuje kompatibilita přístroje FlexAFM s rukavicovým boxem. Jeho komplexní sada elektrických režimů v kombinaci s robustními zobrazovacími funkcemi a uživatelsky přívětivým ovládáním poskytuje výzkumným pracovníkům v oblasti energetiky a elektroniky základní sadu nástrojů. Přístroj FlexAFM je ekonomicky nejvýhodnější vstupní branou do vysoce kvalitního výzkumu SMM. Tato kombinace cenové efektivity a rozšířených funkcí z něj činí bezkonkurenční volbu pro výzkumníky, kteří chtějí provádět pokročilé studie SMM bez nadměrných nákladů.

  Připraveno pro použití v rukavicích

  Pokud chcete chránit své vzorky před kontaminací okolním prostředím, ale přesto provádět vysoce kvalitní měření AFM, je FlexAFM ideální volbou. Díky nízké hmotnosti, kompaktnímu designu a magnetickému konzolovému držáku jej lze snadno provozovat v jakémkoli rukavicovém boxu. Široká škála nanoelektrických režimů vám umožní zkoumat vlastnosti nových a citlivých materiálů. Přístroj FlexAFM je nejen cenově výhodným řešením, ale v mnoha případech je pro vás tím nejlepším nástrojem k dosažení vašich výzkumných cílů.

  FlexAFM pro vědy o živé přírodě a biotechnologie

  FlexAFM je spolehlivý přístroj pro vaše bio-AFM aplikace. Lehká kompaktní konstrukce umožňuje snadnou a bezpečnou manipulaci jednou rukou, integrace inverzního mikroskopu vám dává plnou flexibilitu při používání korelačních technik a velký výběr držáků vzorků, příslušenství a doplňků vám umožní přizpůsobit výzkumný systém FlexAFM jakémukoli směru výzkumu, který provádíte. Záměrně navržená cesta upgradu na systém DriveAFM vám umožňuje přidávat výhody na každém kroku.

  Flexibilní design pro vědy o živé přírodě

  Ať už chcete studovat nanomateriály, biomolekuly nebo buňky, zařízení FlexAFM vám může poskytnout měření v kapalném prostředí, kde je váš vzorek v téměř fyziologickém stavu. Přístroj FlexAFM můžete snadno integrovat s většinou invertovaných optických mikroskopů předních výrobců (Zeiss, Nikon, Olympus, Leica) a využívat výhod současného sběru optických a AFM dat, zejména při manipulaci s buňkami pomocí FluidFM. Případně můžete přístroj FlexAFM použít jako samostatný systém pro experimenty, které nevyžadují optické navádění, jako je například zkoumání sil působících uvnitř jednotlivých biomolekul nebo mezi nimi nebo charakterizace struktury a vlastností biomolekulárních sestav nebo fibril.

  Flex-Mount – Základní AFM pro integraci na zakázku

  Flex-Mount je jedinečný AFM, který lze nakonfigurovat pro získávání informací s vysokým rozlišením na velkých, nerovinných a náročných vzorcích. Řešení Flex-Mount kombinuje vynikající rozlišení a výkon skenovací hlavy Nanosurf FlexAFM s integrovatelností Nanosurf NaniteAFM. Výsledkem je AFM skenující hroty, který lze snadno připojit k jednomu z velkých, na zakázku vyrobených motorizovaných translačních stupňů společnosti Nanosurf, a je tak schopen charakterizovat povrch vzorků s hmotností a rozměry, které prakticky žádný jiný AFM systém nezvládne.

  • Osvědčený výkon a spolehlivost v průmyslovém prostředí
  • Konstrukce skenování hrotu pro maximální flexibilitu
  • Možnosti automatizace
  • Účelově konstruovaný pro integraci
  • Měření vzorků libovolné hmotnosti a rozměrů

  Skenovací hlava výzkumné třídy pro integraci

  Flex-Mount je založen na FlexAFM, nejpoužívanější výzkumné skenovací hlavě společnosti Nanosurf. Skenovací hrot založený na flexi poskytuje ploché a lineární skenování, vysoké rozlišení a stabilní provoz.

  Neomezená volnost s vlastními stupni

  Získejte ideální automatizované řešení AFM navržené pro vaši aplikaci nebo integrujte zařízení Flex-Mount do stávajícího systému stolků. Společnost Nanosurf je předním poskytovatelem integračních řešení a zakázkového vývoje pro průmyslové zákazníky s velmi specifickými požadavky.

  Velké, neplanární a zakřivené vzorky

  Systém Flex-Mount vám v kombinaci se správným stolkem poskytne přesná měření na vzorcích libovolné velikosti. Naklápění snímací hlavy spolu s volností pohybu v libovolných osách, které požadujete, vám umožní snadno dosáhnout jakékoli oblasti zájmu vzorku i na zakřivených vzorcích.