Menu Zavřeno

Laboratorní deskový lis LP 3000 – 600kN

Vysoce výkonný hydraulický laboratorní lis pro rutinní lisovací aplikace.

LP 600kN je vysokokapacitní hydraulický laboratorní lis pro vysoce výkonné vytvrzování a přípravu vzorků pryže. Tento model je schopen vyvinout lisovací sílu až 600 kN a je navržen v souladu s ISO, ASTM, DIN, GB a dalšími mezinárodními normami pro rovnoměrnost teploty, rovnoběžnost a bezpečnost.

Všechny lisy MonTech LP 3000 jsou vybaveny uzavřeným okruhem, integrovaným nízkohlučným hydraulickým systémem, který vyžaduje od 8 do 15 litrů oleje v celém lisu a pracuje při tlaku až 400 barů, díky čemuž je lis velmi odolný a energeticky efektivní současně.

Všechny laboratorní lisy LP 3000 jsou vybaveny elektrickými PID řízenými topnými systémy, pneumatickým bezpečnostním předním štítem a 5“ barevným dotykovým displejem pro nastavení doby vytvrzování, teploty, cykly odplyňování / zvedání, rychlosti zavírání a přepínací body, což usnadňuje použití těchto lisů, spolehlivé a robustní zároveň.

Lisy LP 3000 mohou být vybaveny integrovaným systémem sběru dat s až 12 dalšími teplotními kanály a počítačovým softwarem MonPress, který uživatelům umožňuje zaznamenávat celé cykly lisu včetně doby lisování, sil, regulačních teplot, teplot forem, odplyňování a dalších pro účely vtoku do forem a simulace vytvrzování.

Klíčové vlastnosti řady laboratorních lisů LP 3000
• Uzavřený čtyřsloupový lisovací rám pro vysokou tuhost
• Lisovací desky a napínací tyče z nerezové oceli
• Elektrické vytápění s vynikající distribucí teploty a digitální PID regulací teploty
• Pneumatický přední bezpečnostní štít
• 2-ruční bezpečnostní ovládání s ochranou proti přimáčknutí
• Integrované 5“ barevné dotykové ovládání lisu
• Vysoce účinná nízkohlučná hydraulika