Back to top

Zkušební klimatické a teplotní komory

Společnost Angelantoni Test Technologies Srl Vám pod značkou ACS představuje zkušební klimatické a teplotní komory DISCOVERY My. Charakteristickým znakem těchto zkušebních komor je nový vestavěný "all-in-one" řídící software MyKratos ™.

Modelová řada standardních klimatických a teplotních komor DISCOVERY obsahuje komory pro univerzální použití, stabilitní testy (provedení E), stress screening testy (provedení ES) a komory s rychlou teplotní změnou (provedení ESS). Prémiovým modelem této řady jsou komory DISCOVERY FLOWER, které představuje špičku ve výrobním programu společnosti Angelantoni Test Technologies Srl. Komory DISCOVERY FLOWER výrazně snižují provozní náklady zákazníka oproti standardním modelům běžně dostupným na trhu.

Připravili jsme nový konfigurátor ve kterém si můžete zvolit komoru podle Vašich požadavků.

Nové zkušební komory DISCOVERY My mají následující výhody pro zákazníky:

  • Nový 10" displej pro snadnější ovládání
  • MyKratos ™ řídící systém: stejný software dostupný na jakémkoli ovládacím zařízení: displej na komoře, laptop, tablet, chytrý telefon
  • Ekologicky šetrné chladivo R449A s GWP pouze 1.397, vyhovuje EU reguli 517/2014, umožňuje provozovat i po roce 2030
  • Interaktivní podpůrný systém MyAngel24 ™ (aktivace na vyžádání) nabízí uživatelům dodatečné služby jako například nové automatické reporty, samodiagnostiku, preventivní údržbu 

MyKratos ™ a MyAngel24 ™ uvnitř zkušební komory pro snadný vzdálený přístup (včetně Wi-Fi)

Bezdrátové připojení (Wi-Fi) zkušební komory umožňuje práci s tabletem a chytrým telefonem (iOS nebo Android kompatibilním).  Aplikace MyKratos ™ zdarma pro vzdálenou správu zkušební komory je k dispozici na:

Rozhraní operátora může být rovněž vzdáleně přístupné prostřednictvím připojení zkušební komory k místní síti zákazníka nebo prostřednictvím mobilní sítě (při aktivaci dat na kartě SIM).

Kliknutím na obrázek níže přejdete na webové strany popisující MyKratos ™ a MyAngel24 ™ včetně videoprezentací a podpůrných materiálů.

ACS Smart Cooling Kit * nyní k dispozici v modelech pro "univerzální použití" a "stabilitní testy"

ACS Smart Cooling Kit * je nová koncepce pohotovostního režimu kompresoru, vyvynutá a patentovaná společností Angelanoni Test Technologies, založená na inovativním uspořádání chladicího okruhu řízeného novými specializovanými softwarovými algoritmy.

Nový systém umožňuje efektivnější řízení tlaků před a za kompresorem,  což umožňuje lepší kontrolu chladicí kapacity a snížení mechanické námahy.

Výsledné výhody jsou:

  • Až 20% snížení spotřeby energie
  • Až 50% útlum hluku
  • Zvýšená spolehlivost systému
  • Lepší regulace teploty uvnitř komory

Pohotovostní režim: kompresor pracuje v podmínkách "sníženého výkonu" během fází, ve kterých není požadována chladicí kapacita. Celková doba pohotovostního režimu může dokonce dosáhnout až 70% celkové doby vlhkostního cyklu.

Přístroje v řadě

DISCOVERY DY COMPACT

Kompaktní zkušební klimatické a teplotní komory DISCOVERY DY šetří prostor ve vaší laboratoři, snižují náklady na testy malých předmětů a poskytují vysokou účinnost v omezeném prostoru.

Klimatická komora DISCOVERY My

Energeticky úsporná řada "E" je řada klimatických a teplotních komor se základním výkonem pro stabilitní zkoušky. Je speciálně navržena pro všeobecné použití v řadě aplikací, kde nejsou vyžadovány příliš vysoké teploty nebo vysoké rychlosti teplotních změn. Tyto komory jsou nabízeny v provedení s minimální teplotou -20°C.

Klimatická komora DISCOVERY My

Řada klimatických a teplotních komor série ES nabízí rychlost změny teploty 5°C/min a je dostupná v provedení s minimální telotou -40°C nebo -75°C.

Řada klimatických a teplotních komor série ESS nabízí ve standardním provedení rychlost změny teploty 10°C/min nebo 15°C/min a minimální teplotu -75°C.

Klimatická komora DISCOVERY My série FLOWER
Ochrana životního prostředí patří mezi nejvyšší světové priority. Nová řada klimatických komor Flower® je skutečně inovativní krok vpřed v oblasti klimatických zkušebních komor. Tyto komory jsou nabízeny provedení s minimální teplotou -40°C nebo -75°C.
 
 
Klimatická komora DISCOVERY My

Klimatické a teplotní komory DISCOVERY My pro univerzální použití. Základní řada klimatických a teplotních komor pro provádění zkoušek je všech průmyslových odvětvích. Tyto komory jsou nabízeny provedení s minimální teplotou -40°C nebo -75°C.