Back to top

XOS

Společnost X-Ray Optical Systems (XOS), jejímž jsme výhradním českým distributorem, přináší moderní řešení v elementární analýze (laboratorní i on-line) zejména pro ropný průmysl a jeho výrobky. Inovativní monochromatická vlnově disperzní fluorescenční rentgenová spektrometrie (MWD XRF podle normy ASTM D 7039) snižuje detekční limity (až 100x) a zvyšuje přesnost těchto analyzátorů. Jejich předností je snadné používání a spolehlivost v každodenním provozu (i v mobilních zařízeních) v rafineriích a terminálech.

 

 

Řada přístrojů

XOS nabízí řadu analyzátorů síry vhodných pro širokou škálu analýz, požadavků na propustnost a provozních prostředí. Představte si chytřejší řešení analýzy bez kompromisů: bezproblémové zpracování vzorku, snadné ovládání, rychlé testování, flexibilita shody a špičkovou přesnost.

Přesné stanovení chlóru v ropě je kritické během procesů rafinace. Chlór může otrávit drahé katalyzátory a vést ke korozi v oblastech, jako jsou systémy výstupních nebo reaktorových výpustí.

Od surové ropy po bio paliva, v aditivech, nebo ve vodě. Stolní analyzátor Phoebe nabízí vyjímečnou přesnost pro kompletní analýzu fosforu. Velice snadná obsluha s intuitivním dotykovým displejem, umožňující používání v různých průmyslových prostředích.