Back to top

Alliance

AMS France spojuje v Frépillonu v blízkosti Paříže přístroje Alliance Instruments a Ysebaert.

Alliance Instruments: přes 20 let zkušeností ve vědecké přístrojové technice

Od svého založení v roce 1988 Alliance Instruments vyvinula úplný rozsah kontinuálních průtokových analyzátorů a IR analyzátorů pro environmentální měření a potravinářský průmysl. Díky spolupráci a zpětné vazbě s množstvím soukromých i státních organizací Alliance Instruments vnesla do standardně používané techniky mnohé inovace, např.:

  • Futura DuoFutura Proxima kontinuální průtokové analyzátory s kompletně novým přístupem ke snadno automatizovaným analýzám s následným snížením nákladů.
  • řada Smartchem - diskretní automatické analyzátory
  • Infrascan+, první zařízení na měření obsahu alkoholu a cukru v alkoholických nápojích pracující na “stisk jednoho tlačítka”
  • Cinac a Optigraph, dva přístroje vyvinuté ve spolupráci s INRA (French Institute for Agronomy Research) pro specifické potřeby mékárenského průmyslu, stále jediné svého druhu na trhu.

Kontinuální průtokové analyzátory CFA

Alliance Instruments je jediný výrobce nabízející výbšr mezi třemi typy CFA analyzátorů. Zkušenost umožňuje firmě nabízet dnes nejlepší technologie (digitální kolorimetr, široká kontrolní obrazovka na každém kanálu,úplná automatizace) s použitím mikro nebo makro průtoků.

Řada přístrojů

Diskretní analyzátory - Smartchem

Diskretní technologie měření je velmi často používána v environmentální praxi, v potravinářském a zemědělském průmyslu, kde je potřeba kombinovat rychlost, velký počet vzorků a velký počet měřených parametrů.

Proxima

Základem pro nejefektivnější řešení s atraktivní cenou je osvědčená technologie Futury. Nízké ceny je tak dosaženo bez snížení pracovní účinnosti.

FUTURA

Analyzátory FUTURA nabízejí ideální řešení velkého počtu aplikací v souladu s nejvíce užívanými mezinárodními normami.

Futura Duo

Unikátní vlastnosti v jednom přístroji