Back to top

Stolní spektrofotometry

Stolní spektrofotometry jsou nejpřesnější přístroje pro měření barev. Tyto přístroje vynikají svou přesností a všestranností. Mohou se jimi měřit barvy pevných látek, granulátů, prášků, kapalin, gelů atd. škála je prakticky neomezena....
Pro vysokou přesnost se používají nejen k měření absolutních hodnot barevných souřadnic, ale s receptovacím software umí vypočítat recepturu již vytvořené barvy.

Přístroje v řadě

Zcela nový spektrofotometr s pohodlným horním snímáním, který má velmi široké použití. Spektorfotometr CM – 5 byl vyvinut pro širokou škálu aplikací

CM-3700A je nejmodernější a nejpřesnější model z řady spektrofotometrů značky Konica Minolta s optickým systémem d/8 (difúzní osvětlení; 8° pozorovatel) kompatibilní s normamy ISO, DIN, a JIS. CM-3700A pokrývá nesčetnou řadu aplikačních potřeb. Modelem CM-3700A, využívajícím nejmodernějších dostupných technologií, stvrzuje Konica Minolta opět svou vedoucí pozici v oblasti optických technologií.

CM-3630, model výrobní řady spektrofotometrů vybavený patentovaným „inovačním optickým systémem Konica Minolta“ zaručuje plnou shodu s optickými standardy ISO 2469 a 2470, používanými v průmyslových odvětvích výroby celulózy a papíru. Při použití dedikované softwarové aplikace PaperControl™ jsou také vypočteny a zobrazeny indexy jasu, bělosti a žluti ve shodě s několika mezinárodními a národními standardy jako ISO, SCAN, DIN, TAPPI, CPPA a AFNOR.

U tohoto technologicky inovovaného přístroje se díky precizně zpracované konstrukci dostává uživateli spolehlivých a přesných výsledků, zároveň je cenově dostupnější a nabízí vysokou flexibilitu a uživatelskou přívětivost.