Back to top

Seminář Malvern Panalytical, Phenom a 3P Instruments 22.-23. května 2019

Seminář se uskuteční v Brně v hotelu Myslivna.

První den se bude začínat registrací od 9:00, zahájení programu 9:30, konec programu v 17:00-17:30. Následovat bude společenský večer.
Druhý den budeme začínat opět kolem 9:30, dopolední program zakončíme společným obědem po 12:30. Další infromace v registračním formuláři.

Sekce jsou souběžné, proto volte právě jednu. V případě, že máte zájem o vícero sekcí, napište nám toto do poznámky a my Vám zpřístupníme materiály patřičné sekce po semináři.

Pokud máte zájem o náš seminář, ale nemůžete se zůčastnit, vyplňte nám prosím tento registarční formulář také s uvedením této skutečnosti do poznámky, abychom Vás mohli kontaktovat popř. Vám zaslat materiály ze semináře.

Registrační formulář vyplňte prosím do pondělí 13.5.2019

 

Ubytovaní účastníci mimo akademickou obec budou platit přímo v recepci hotelu - vzhledem k omezené kapacitě lůžek apelujeme na účastníky našeho semináře, aby pokud možno akceptovali ubytování po dvou osobách ve dvoulůžkových pokojích
Vaše údaje nebudeme sdílet s jinými společnostmi vyjma našich dodavatelů v rámci plnění vašich objednávek. Tento souhlas můžete kdykoliv zrušit zasláním emailu na sales@anamet.cz nebo v našich hromadných emailech stisknutím tlačítka odhlásit z odběru. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde .