Back to top

Profil firmy

Úvodem několik slov o genezi firmy ANAMET s.r.o..

Historie této dnešní společnosti sahají do r. 1991, kdy Ing. Hrdlička, ředitel firmy ANAMET, založil firmu Chromspec s.r.o. V polovině roku 2005 se odštěpila divize analytických, testovacích a měřicích technik. Na její obchodní aktivity firma ANAMET po rozšíření působnosti na Slovensko navazuje.

Proč jméno ANAMET?

Jednoduše proto, že vývoj v oblasti rozvoje instrumentálních technik spěje nezadržitelně vpřed a specializace si vyžaduje konkrétní řešení – to v sobě nabízí název a zaměření firmy ANAMET = ANAlytical + MEasurement + Testing. Přicházíme tak s nabídkou technik orientovaných na materiálové analýzy a zkušebnictví.

Nejdůležitější pro naši práci jste vy – zákazníci.

Chceme být pro vás dostupní nejen v Čechách, ale také na Moravě a Slovensku. Naše zástupce najdete proto v Praze, v Brně i v Bratislavě. Zajišťujeme nejen prodej přístrojů, ale i jejich servis a údržbu.

Vizí ANAMETu je tedy pokračovat v nastoupené tradici předcházejících firem, což pro nás znamená zastupovat významné společnosti v oblasti přístrojové instrumentace a vytvářet kvalitní podporu pro české a slovenské zákazníky.

 

         Pravidelně podporujeme organizaci Zdravotní klaun.