Back to top

Přenosné spektrofotometry

Tyto spektrofotometry vynikají svými malými rozměry. Jsou přenosné a nic Vám nebrání v cestě změřit barvu v provozní lince, laboratoři nebo na procházce v přírodě. Všechna data se ukládají do interní paměti, ze které je lze stahovat do PC a zpět. Tyto spektrofotometry jsou nejčastěji používány v oblasti automobilovém průmyslu.

Přístroje v řadě

Nástupce CM-2500c CT. Velmi přísné až ultimativní požadavky na nový model se vývojovému týmu v Konice Minoltě podařilo splnit, snad i v jistých aspektech překonat.

CM-M6 (multi-six-angles) je přenosný 6úhlový spektrofotometr speciálně navržený pro měření metalických barev, perleťových barev a laků se speciálním efektem. Používá nový, patentovaný dvoucestný osvětlovací systém s řízeným 45 ° osvětlením a pozorováním v 6 úhlech (-15 ° / 15 ° / 25 ° / 45 ° / 75 ° / 110 ° aspekulární) ze dvou stran k přesnému měření lakovaných částí ve výrobě automobilů. Tento nový, patentovaný optický měřicí systém je optimalizován tak, aby poskytoval přesné a stabilní výsledky i na zakřivených površích. Proto mohou být vzorky jako přední a zadní nárazníky, karoserie zrcátek nebo kliky dveří měřeny rychle, přesně a opakovaně.

Kompaktní a lehký přenosný spektrofotometr umožňující rychlé měření vzorků, které bylo dříve těžké kontrolovat. S CM-700d se konečně stane měření hrubých, nerovných a kulatých vzorků jednoduché a reprodukovatelné. Bluetooth bezdrátová datová komunikace s PC nebo tiskárna, stejně jako lehce čitelný barevný LCD displej přináší měření barvy jednodušší a přehlednější.

excelentní přenosný spektrofotometr  v geometrii d/8°

Prodej tohoto produktu byl ukončen, servisní podpora běží. Přímý nástupce tohoto přístroje: CM-25cG

Přenosný přístroj s geometrií 45/0 doplňující řadu přenosných spektrofotometrů 

Oblíbenou řadu spektrofotometrů obohatil nový model CM-2500c CT (close tolerance), využívající geometrii typu 45/0

Prodej tohoto produktu byl ukončen, servisní podpora běží. Přímý nástupce tohoto přístroje: CM-26dG, CM-700/600d

Hranice pro měření barev přímo v provozu opět posunuty dále

Nový, cenově dostupný, přenosný spektrofotometr s nebývale intuitivním a přehledným ovládáním a s mnoha inovačními technickými prvky, jež posouvají hranice produkčního řízení kvality barev přímo v provozu o krok dále. Přenosný spektrofotometr CM-2600d přináší nový standard v ergonomii a jednoduchosti konstrukce, a tedy výjimečně snadné použití.

Prodej tohoto produktu byl ukončen, servisní podpora běží. Přímý nástupce tohoto přístroje: CM-26dG, CM-700/600d

Hranice pro měření barev přímo v provozu opět posunuty dále.

Cenově dostupný, přenosný spektrofotometr s nebývale intuitivním a přehledným ovládáním a s mnoha inovačními technickými prvky, jež posouvají hranice produkčního řízení kvality barev přímo v provozu o krok dále. Přenosný spektrofotometr CM-2500d přináší nový standard v ergonomii a jednoduchosti konstrukce, a tedy výjimečně snadné použití.