Back to top

Pozvánka na LaborExpo 2017 - 20.-21. září v Kongresovém centru Praha

Vážení obchodní partneři,

zveme Vás ve dnech 20.-21. 9. 2017 na veletrh LABOREXPO 17 pořádaný v Kongresovém centru v Praze. Na našem stánku B37 si budete moci prohlédnout a osahat následující přístroje:

Analyzátory velikosti mikročástic Mastersizer 3000 a nanočástic NanoSight NS300 od firmy Malvern Instruments, elementární CHNS analyzátor Vario MICRO Cube a analyzátor TOC v pevných látkách SoliTOC cube - Elementar Analysensysteme GmbH, přístroj na stanovení částic v aerosolech Lasair III 510 pro monitorování čistých prostor - PMS, sada senzorů a datalogger pro validaci teploty a dalších parametrů - Ellab, spektrometry CM-5, CM-700d, CM-25cG - Konica Minolta, optické měření kontaktních úhlů OCA 15EC - DataPhysics Instruments GmbH, měření prašnosti v reálném čase MICRODUST - CASELLA, sušicí váhy PMB 53 a předvážky HCB 1002 - Adam Equipment Co., automatický polarimetr AA-65 - Optical Activity Ltd. a GLP kompatibilní  refraktometr PTR - Index Instruments Ltd. Přístroje SoliTOC cube a NanoSight NS300 jsme přihlásili do soutěže o nejlepší exponát.

Další techniky k diskuzi na stánku jsou v přiloženém dokumentu.

V rámci veletrhu zajišťujeme ve čtvrtek 21.9. od 11:00 v salonku 0.1 následující přednášky:

  • René Nowka (Elementar Analysensysteme GmbH.)
    soli TOC cube - The Versatile Instrument for Temperature Dependent Differentiation of Carbon in Solids.
    (Všestranný přístroj pro teplotně závislou diferenciaci uhlíku v pevných vzorcích - simultánní překlad na přání)
     
  • Jan Svoboda, Michal Dudák (Anamet s.r.o.)
    Optimalizování flokulace v úpravnách vod s pomocí měření zeta potenciálu přístrojem Zetasizer

Pokud by Vás témata přednášek zaujala, ale nemohli byste se jich zúčastnit, tak nám napište a my vám zajistíme prezentace z přednášek.

Těšíme se brzy na viděnou!
ANAMET s.r.o.