Back to top

NETZSCH Analyzing & Testing rozšiřuje portfolio produktů o reometry

S hrdostí oznamujeme rozšíření našeho produktového portfolia o rotační reometry Kinexus a kapilární reometry Rosand, které byly dříve vyráběny a distribuovány společností Malvern Panalytical Limited („Malvern Panalytical“). Akvizice výrobků firmy Malvern Panalytical v oblasti reologie je pro NETZSCH přirozeným krokem, protože obě zmiňované společnosti mají za sebou mnoho let úzké spolupráce.

Pro NETZSCH Analysis & Testing je převzetí obou řad reometrů rozšířením stávajícího produktového portfolia a vynikajícím doplňkem zavedených nástrojů pro termickou analýzu. Rotační reometry měří parametry konzistence a tekutosti, díky čemuž je možné předpovědět stabilitu, strukturu a trvanlivost výrobků. Kapilární reometry umožňují optimalizaci procesních podmínek a vlastností materiálu pro kritickou funkčnost produktu.

Tento přírůstek do našeho portfolia nám umožňuje poskytnout komplexní produktové a aplikační služby a přináší tak významnou hodnotu našim zákazníkům i našemu podnikání. Zahrnutí reometrů do našeho portfolia posílí naši schopnost poskytovat špičkové vědecké přístroje, které poskytují bezkonkurenční pohled na vlastnosti vašich materiálů.

NETZSCH Analyzing & Testing bude pokračovat ve výrobě všech přístrojů a také v celosvětovém prodeji a podpoře obou produktových řad reometrů. Samozřejmě jsme se zavázali splnit všechny stávající smlouvy s uživateli reometrů Kinexus a Rosand, včetně celého rozsahu služeb, aplikací, stávajících smluvních nabídek a dostupnosti náhradních dílů, jak jste očekávali od společnosti Malvern Panalytical. Během přechodného období bude společnost Malvern Panalytical Ltd. poskytovat podporu společnosti NETZSCH tak, aby byl přechod pro naše zákazníky co nejhladší.

Pro stávající i budoucí uživatele reometrů Kinexus a Rosand v České republice nadále poskytuje obchodní, aplikační a servisní podporu tým firmy ANAMET, s. r. o.

O společnosti NETZSCH Analyzing & Testing

Skupina NETZSCH je německá společnost střední velikosti, která se zabývá výrobou strojů a přístrojů s celosvětovou výrobou, prodejem a servisem. Skupina NETZSCH se specializuje na termickou analýzu, kalorimetrii a stanovení termo-fyzikálních vlastností látek. Naše 50letá zkušenost s aplikacemi, široká nejmodernější produktová řada a komplexní nabídka služeb zajišťují, že naše řešení nejen splní všechny vaše požadavky, ale také překonají vaše očekávání.

O společnosti Malvern Panalytical Ltd

Technologie Malvern Panalytical používají vědci a inženýři v celé řadě průmyslových odvětví a organizací k řešení problémů spojených s maximalizací produktivity, vývojem kvalitnějších produktů a jejich rychlejším uváděním na trh. Zaměřujeme se na vytváření inovativních řešení a služeb zaměřených na zákazníka, které zvyšují efektivitu a přinášejí hmatatelné ekonomické dopady pomocí chemické, fyzikální a strukturální analýzy materiálů a pomáháme tím vylepšit život po celém světě.