Back to top

Hydraulické tlakové zkušební stroje řada SL

Hydraulický tlakový zkušební stroj 2000SL

Řada hydraulických tlakových zkušebních strojů Tinius Olsen SL vyniká svou přesností, spolehlivostí a výkonem. Malý půdorys a snadná údržba stroje je zajištěna díky patentovanému, nízkotlakému,  duálnímu zatěžovacímu hydraulickému systému. Ten zajišťuje přesnou regulaci pohybu ať už se jedná o řízení konstantní rychlostí, napětím nebo rychlostí deformace.

Všechny hydraulické tlakové zkušební stroje série SL splňují normy ASTM, ISO, GOST, GB a další mezinárodní standardy z hlediska přesnosti. Přesnost měření síly je rovna nebo lepší než +/- 0,5% aplikované síly v rozsahu od 0,2% do 100% kapacity rámu.

Nabízíme hydraulické tlakové zkušební stroje s kapacitou rámu od 150 kN do 3000 kN.

Volitelné příslušenství:

  • Zkušební stroje série SL je  možné vybavit celou řadou kompresních průtahoměrů na beton, horninu, asfalt.  Jedná se o jednoduché, duální nebo trojprůměrové průtahoměry pro měření za konstantní rychlosti, deformační rychlosti nebo rychlosti zatěžování.

Software Horizon

  • Software Horizon pro testování materiálů poskytuje efektivní prostředí, pomocí kterého lze provádět tlakové testy, prohlížet online data v průběhu testu, analyzovat výsledky, odesílat výsledky zúčastněným stranám v síti ve formě dat nebo přes síťovou databázi. Umořňuje odesílání upozornění "pass/fail".