Back to top

AirSTAR

O analyzátoru AirSTAR

Chlazení. Integrovaná chladicí jednotka ColdBlock je přátelská k životnímu prostředí, lidem i k pracovníkům oddělení údržby. Díky kapacitě chlazení až -105 °C nejsou zapotřebí žádné externí chladiče. ColdBlock neobsahuje žádné kapaliny.

Koncept. AirSTAR je modulární: ColdBlock a hlavice jsou moduly, které se mohou kombinovat nebo používat navzájem nezávisle. Představte si například dvě jednotky ColdBlock a tři hlavice , přičemž jedna hlavice je vždy čistá a připravená ke spuštění na jedné ze dvou jednotek ColdBlock.

Inovace. Systém AirSTAR je plný inovativních technologií, které usnadňují a urychlují testování a zvyšují jeho spolehlivost. Jedním z příkladů je bezkabelové provedení. Uživatel jednoduše vyjme hlavici z modulu ColdBlock a vloží ji do čisticí-dokovací stanice, nebo naopak. A to vše, aniž by musel připojovat nebo odpojovat jakékoli kabely nebo hadice.

Výsledky. AirSTAR striktně odpovídá platným metodám ASTM, EN, IP a JIS a výsledky jsou spolehlivé a přesné. Výsledky lze ukládat v iPadu a tisknout téměř na každé tiskárně. Další možnosti: připojení k Windows PC, odeslání výsledků do LIMS nebo e-mailem přímo z iPadu.

ASTM D6371, EN116, IP309, JIS K2288, EN16329

 

 

 

 

 

 

Přístroje v řadě

Plně automatický, modulární přístroj pro stanovení filtrovatelnosti CFPP. Možnost doplnění o moduly pro stanovení teploty vylučování parafinů a bodu tekutosti (Cloud & Pour Point). Integrované chlazení až na -105°C. Kompaktní stolní přístroj, snadno ovladatelný s dotykovým displejem.

Plně automatický, modulární přístroj pro stanovení bodu zákalu CP a bodu tekutosti PP. Možnost doplnění o moduly pro stanovení bodu filtrovatelnosti CFPP. Integrované chlazení až na -105°C. Kompaktní stolní přístroj, snadno ovladatelný s dotykovým displejem.