NANOVEA

Mechanické zkušební přístroje

Nanovea je výsledkem více než 20 leté práce ve vývoji a hledání profesionálních  řešení a servisní podpory v celé oblasti nano/mikro/makro profilometrie, mechaniky, tribologie, zobrazování a dalších souvisejících oborů v průmyslu, výzkumu a vývoji materiálů.

Po letech zpětné vazby od klientů a odhodlání poskytovat špičkové instrumentální řešení vznikla v roce 2004 v Kalifornii jako soukromá společnost firma Nanovea. Z  centrály firmy Nanovea v Irvine v Kalifornii jsou navrhovány a vyráběny Profilometry, Mechanické Testery a Tribometry pro kombinování nejmodernějších zkušebních postupů v průmyslu: scratch testy, přilnavost, indentační tvrdost, opotřebení třením a 3D bezkontaktní metrologie na Nano, Mikro a Makro rozsahu.

Na rozdíl od jiných výrobců Nanovea také poskytuje laboratorní služby, které nabízejí klientům dostupnost nejnovějších technologií a optimálních výsledků prostřednictvím zdokonalení norem při zkoušení materiálů. Velmi žádané měření zahrnuje drsnost povrchu, nanoindentace a zkoušky opotřebení mezi mnoha jinými.

Zařízení Nanovea lze nalézt v mezinárodním měřítku význačných vzdělávacích a průmyslových organizací od automobilového průmyslu ke kosmetice, biotechnologií, pro zdravotnické zařízení k mikroelektronice a kosmické aplikaci.Tisíce klientů spoléhají na firmu Nanovea pro její velmi uznávané inovativní řešení, technicky dokonalé výrobky, sebevědomou aplikační pomoc a komplexní služby smluvních laboratoří.

Posláním firmy Nanovea je poskytovat stále  kvalitnější  měření pomocí vynikajících nástrojů a bezkonkurenční konzultační služby k definování dnešních standardů pro zítřejší materiály.

www.nanovea.com

Přístup k aplikačním poznámkám http://nanovea.com/ApplicationNotes.html

Profilometry Nanovea na logismarketu

Nanoindentory Nanovea na logismarketu

Tribometry Nanovea na logismarketu