Veletrh

Kategorie: Konference | Publikace | Semináře | Veletrhy

 

 

Pozvánka na LaborExpo 2017 - 20.-21. září v Kongresovém centru Praha

 

Vážení obchodní partneři,

zveme Vás ve dnech 20.-21. 9. 2017 na veletrh LABOREXPO 17 pořádaný v Kongresovém centru v Praze. Na našem stánku B37 si budete moci prohlédnout a osahat následující přístroje:

Analyzátory velikosti mikročástic Mastersizer 3000 a nanočástic NanoSight NS300 od firmy Malvern Instruments, elementární CHNS analyzátor Vario MICRO Cube a analyzátor TOC v pevných látkách SoliTOC cube - Elementar Analysensysteme GmbH, přístroj na stanovení částic v aerosolech Lasair III 510 pro monitorování čistých prostor - PMS, sada senzorů a datalogger pro validaci teploty a dalších parametrů - Ellab, spektrometry CM-5, CM-700d, CM-25cG - Konica Minolta, optické měření kontaktních úhlů OCA 15EC - DataPhysics Instruments GmbH, měření prašnosti v reálném čase MICRODUST - CASELLA, sušicí váhy PMB 53 a předvážky HCB 1002 - Adam Equipment Co., automatický polarimetr AA-65 - Optical Activity Ltd. a GLP kompatibilní  refraktometr PTR - Index Instruments Ltd. Přístroje SoliTOC cube a NanoSight NS300 jsme přihlásili do soutěže o nejlepší exponát.

Další techniky k diskuzi na stánku jsou v přiloženém dokumentu.

Pozvánka na 59. mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Vážení obchodní přátelé,

v termínu od 9. do 13.10.2017 proběhne v Brně 59. mezinárodní strojírenský veletrh. Dovolujeme si Vás tímto pozvat na náš stánek č. 10 v pavilonu C.

59. mezinárodní strojírenský veletrh

55. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně skončil

       Vážení obchodní přátelé, naše společnost ANAMET s.r.o. se opět zůčastnila Meznárodního strojírenského veletrhu v Brně. Radi bychom tímto poděkovali všem, kteří náš stánek navštívili a projevili tak zájem o námi nabízené zkušební techniky. V případě, že jste neměli možnost se s námi při této příležitosti setkat a hledáte vhodné řešení pro vybavení vaší zkušebny nebo laboratoře, neváhejte nás kontaktovat. Navštívíme Vás a společně jistě najdeme vhodné řešení pro Vaši aplikaci.